Депутати Київради у режимі онлайн взяли участь у засіданні разом з депутатами Ради міста Кракова.

Депутати Ради міста Кракова (Польща) в середу, 25 травня, підтримали резолюцію «Ірпінь», яка передбачає початок роботи над програмою відновлення України «українським планом Маршалла», а також закликали європейські інституції, Сейм та Сенат Польщі підтримати вступ України до ЄС та НАТО. Депутати Київської міської ради у режимі онлайн взяли участь у засіданні разом з депутатами Ради міста Кракова, які прибули з робочим візитом до Києва, інформує сайт КМР.

Секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко, наші народи об’єднує спільна історія, культурні цінності та пам’ятні події. Колись пафосні слова сьогодні мають кардинально інший сенс, оскільки дійсно є поле бою на якому гинуть тисячі українців за свою національну ідентичність та незалежну державу, вважає він.

«Сьогодні Рада міста Кракова підтримала резолюцію «Ірпінь» – це справді історичне рішення, яке дозволить залучити міжнародні ресурси та фінансування з метою реалізації програми з відновлення України «українського плану Маршалла». Також польські колеги закликали європейські інституції, Сейм та Сенат Польщі підтримати вступ України до ЄС та НАТО. Ми не будемо втомлюватись дякувати Польщі та зокрема Кракову за ту допомогу, яку від них отримує Україна. Зараз світова спільнота має унікальний шанс розробити нову систему безпеки без російської федерації, позбутися цієї мавпи із гранатою. Відібравши гранату – захистити себе. І це потрібно зробити. Наразі ми проводимо робочі зустрічі з польськими колегами та укріплюємо роботу на міжмуніципальному рівні. Столиця зобов’язана залучати міжнародні ресурси задля відбудови не тільки своєї території, а й інших українських міст, які потребують фінансової допомоги. За підтримки Асоціації міст України ми маємо ще тісніше співпрацювати з органами місцевого самоврядування України та допомагати їм точково залучати фінансову допомогу з Європи», – підкреслив Бондаренко.

Бондаренко додав, що у цей воєнний час ми бачимо чітку позицію наших європейських колег, які готові брати участь у відбудові України. Київська міська рада продовжує роботу на міжмуніципальному рівні та робить все можливе задля допомоги в боротьбі з ворогом та подоланні наслідків військової агресії не лише у столиці, а й в інших регіонах, які зазнали руйнувань.

Фото: сайт КМР