Про це розповів в етері КИЇВ24 заслужений юрист України Микола Голомша.

Державі потрібно послабити тиск на бізнес, заохочувати відкриття робочих місць. У державі є багато чоловіків 35-55 років, які є вправними воїнами. Це співробітники спецслужб, колишні військовослужбовці. Але українець ніколи не змирявся із панщиною, коли його гнали батогом. Тому треба показати, що при вступі на службу має бути виплата не менше 150 тисяч гривень. Зарплата має бути обов’язково 100 тисяч гривень.

Микола Голомша наголосив, що військовим, які підлягають демобілізації, потрібно подвоїти заробітну плату до 200 тисяч гривень.

Тим, кого залишають понад терміном, хто підлягає демобілізації, подвоїти заробітну плату до 200 тисяч гривень. Це можливо зробити, якщо обмежити відповідні видатки, які потрібні, але не так потрібні, як перемога.   

Нагадаємо, що у Верховній Раді планують зареєструвати законопроєкт про економічне бронювання. Про це у коментарі телеканалу “Суспільне Новини” повідомив голова парламентського комітету з питань економічного розвитку Дмитро Наталуха.

За словами нардепа, економічне бронювання може принести державі щонайменше 200 мільярдів гривень на рік. Наталуха пояснює, що роботодавець має визначити співробітника, який є критичним для функціонування підприємства. І далі сплачувати за нього збільшений військовий збір у розмірі 20 тисяч гривень щомісяця.