Про це заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль в Telegram.

На засіданні візьмуть участь віцепрем’єр-міністр Олександр Кубраков, міністр внутрішніх справ Ігор Клименко, очільник Мінстратегпрому Олександр Камишін, т.в.о. голови ДСНС Володимир Демчук, начальник Київського метрополітену Віктор Брагінський. Також з детальною доповіддю очікують голову КМДА Віталія Кличка.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що через дії чи бездіяльність міської влади постала загроза затоплення та руйнування тунелів “синьої” гілки метро. Це матиме безпосередній вплив на безпеку киян.

Шмигаль додав, що наразі потрібно оперативно оцінити ситуацію, аби убезпечити життя людей та уникнути транспортного колапсу в столиці.

Раніше повідомлялося, що 8 грудня рух поїздів метро на ділянці між станціями “Теремки” – “Деміївська” у Києві зупинено з міркувань безпеки та з урахуванням технічного стану тунелів.Як повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник, під час будівництва тунелю в 2008-2010 роках втопився тоннелепрохідний щит. Роботи довелося вести в ручному режимі, що також негативно позначилося на якості будівництва.

Замість нього цим маршрутом курсуватиме наземний транспорт. Ці зміни будуть діяти до завершення ремонту перегінного тунелю.

Того ж дня міський голова Києва Віталій Кличко прибув до проблемної ділянки метрополітену, де через підтоплення закрили 6 станцій. На місці події Кличко зустрівся з керівництвом метрополітену та фахівцями, які проводять обстеження. За словами міського голови, попередньою причиною підтоплення є порушення умов будівництва.