Про це повідомляє кореспондент Київ24.

На територію закладу не пускають людей, працюють правоохоронці. Справді на території є сліди будівництва. За інформацією директорки, будували укриття і порушили будівельні норми

За попередніми даними, в цьому дитячому садочку будувалося укриття, ймовірно, підрядна організація порушила будівельні норми, які могли і призвести до таких наслідків. Але остаточно, причини, які призвели до аварії, з’ясують слідчі районного управління поліції, вже відкрито відповідне провадження. 

Також там проводиться якраз капітальний ремонт укриття за 1,2 млн грн. Виконавцем є ФОП Макаренко Ольга Семенівна. Замовником Шевченківська РДА. Розробкою проєктно-кошторисної документації та проходження її експертизи для проведення робіт по об’єкту займався ФОП Мірошниченко Вадим Володимирович за 369 тис грн.

До того ж, у 2022 році у цьому дитсадочку вже проводився поточний ремонт укриття за 117,9 тис грн. Виконавцем тоді було ПП «СТЕПС».

Крім цього, в цьому ж укритті дитсадка у 2022 році робили поточний ремонт електромереж за 37 тис грн. Виконавцем було ТОВ «Електроадвокат».

За попередніми даними просідання відбулося вночі, коли дітей в будівлі не було.

Нагадаємо, що 23 грудня, в укритті однієї зі шкіл Соломʼянського району зірвало вентиль батареї опалення, внаслідок чого затопило стелю і вона обвалилася. Тоді ніхто не постраждав. Тепер укриття для дітей повністю відновлено і функціонально придатне.