Про це пише видання  DW.

Об’єкт будує оборонний підрядник Rheinmetall в містечку Унтерлюс, що знаходиться між Ганновером і Гамбургом, де компанія вже має виробничі потужності.

Будівництво нового заводу з виробництва артилерійських боєприпасів відбувається на тлі підвищеного попиту, оскільки союзники прагнуть збільшити постачання снарядів до України, а також підтримувати свої власні запаси.

Генеральний директор Rheinmetall Армін Паппергер заявив виданню Tagesspiegel, що після завершення будівництва нового заводу Німеччина зможе виробляти 200 тисяч артилерійських снарядів на рік.

Україна отримає від нас кілька сотень тисяч снарядів лише цього року, а також кілька десятків бронетранспортерів і танків.

Компанія, яка в 2023 році отримала контракти від німецької держави на суму 10 мільярдів євро та очікує ще більшого обсягу цього року, також заявила, що може взяти на себе частину витрат, якщо США скоротять або повністю припинять свою підтримку України.

“Ми все ще можемо розширити наше виробництво як в Україні, так і в Німеччині”, – сказав Паппергер, маючи на увазі новий завод з виробництва бронетехніки, що створюється в Україні.

За інформацією NDR, Rheinmetall інвестував 300 мільйонів євро в цей проєкт та очікує створення 500 нових робочих місць. На церемонію закладання нового заводу прибули канцлер Німеччини Олаф Шольц та міністр оборони ФРН Борис Пісторіус.

Нагадаємо, 5 грудня прем’єр-міністр України Денис Шмигаль оголосив, що Україна й німецький збройний концерн Rheinmetall незабаром запустять виробництво бронетехніки в Україні. Він нагадав, що концерн Rheinmetall вже виробляє для України артилерійські снаряди.