Про це повідомляє партизанський рух АТЕШ“.

За даними агентів “АТЕШ”, зі штабів 44 АК відомо, що африканський корпус вже зазнає великих втрат у боях на Харківщині.

Партизани додають, що найманці не очікували подібного “запеклого” протистояння. Керівництво військ РФ кидає їх у передові загони, знаючи, що більшість з них не повернеться зі штурмів.

Окрім того, “АТЕШ” додає, що у Харківській області присутні найманці, які вже воювали в Малі та Лівії.

Росіяни вербують і залучають найманців з бідних країн, намагаючись компенсувати свої втрати. Усі країни світу повинні подумати, чи варто взаємодіяти з такою країною.

Російський наступ на Харківщині: у Вовчанську — напружена ситуація

10 травня війська Росії почали на Харківщині нову хвилю наступу. Наразі у прикордонних районах йдуть бої. Reuters із посиланням на джерела в Силах оборони писав, що армії РФ вдалося просунутися на кілометр вглиб поблизу Вовчанська, а їхня мета — відтіснити українські війська на 10 кілометрів всередину країни.

З Вовчанської громади на Харківщині евакуювали цивільне населення.

Вранці 11 травня російські загарбники відновили штурмові дії біля населеного пункту Глибоке на Харківщині.

Після доби посилених боїв за регіон в ОСУВ “Хортиця” заявили, що “сіра зона” у Харківській області не розширюється, Збройні сили не дають росіянам просунутися вглиб області.

Згодом у Генштабі доповіли, що на Харківському напрямку оперативна ситуація залишається складною і динамічно змінюється, проте у боях за Вовчанськ окупанти все ж мають тактичний успіх.

Громадський діяч з Харкова Борис Редін повідомив, що росіяни дезінформують щодо своїх успіхів на фронті. Зокрема інформація про захоплені села на Харківщині — неправда.