У день прем’єри — 4 квітня — фільм “Ми, наші улюбленці та війна” зібрав 359 000 гривень. За словами Ясінської, це найбільший боксофіс за перший день для документального кіно. Ця стрічка стала дебютним українським релізом Green Light Films.

“Це однозначно успішний старт прокату для будь-якого, не лише документального фільму”, — сказала Ясінська.

Вона повідомила, що “Ми, наші улюбленці та війна” показали 142 кінотеатри на 174 екранах. Стрічку щоденно показували близько 240 разів. Водночас в Україні зараз функціонують близько 190 кінотеатрів, — підсумувала генеральна директорка Green Light Films.

За даними Forbes, “20 днів у Маріуполі” Мстислава Чернова наразі найкасовіший український документальний фільм. За 16 вікендів зібрав 2,1 млн грн та майже 17 000 глядачів. Після перемоги на премії “Оскар” стрічку знову почали показувати в кінотеатрах, а також вона стала доступна в українських онлайн-кінотеатрах. Станом на початок квітня 2024-го “20 днів у Маріуполі” зібрав 8,7 млн гривень.

Про що фільм “Ми, наші улюбленці та війна”

У фільмі зображено стосунки тварин та людей. Усі вони стали або учасниками, або свідками кривавої війни у 2022 році. Головними героями фільму є коти, собаки, ведмеді, леви, лемури та єменський хамелеон на імʼя Ігор. А також люди, які рятують своїх улюбленців, попри небезпеку. Крім того, у фільмі показано іноземців, яких вразив героїчний подвиг українців.