Стартова ціна за лот — 50 тисяч гривень або $1,5 тисячі.

Про це інформує прес-служба “Укравтодору”.

Виставлений на аукціон дорожній знак – із Сумської області, на ньому навіть є сліди від куль.

В компанії нагадали історію появи незвичного дороговкажчика.

Щойно російські війська почали широкомасштабний наступ, стало зрозуміло, що навігація у них застаріла, карти якихось 80-х років. Укравтодор дав вказівку в областях демонтовувати чи замальовувати знаки із назвами населених пунктів. Діяти було потрібно швидко, і 26 лютого ми звернулися по допомогу до всіх українців, щоб вони робили демонтаж у своїх населених пунктах. А на противагу створили універсальний вказівник для окупантів, який в деяких областях навіть дорожники та комунальники встановили” — йдеться в повідомленні.

Знак продаватимуть 2 червня на благодійному онлайн-аукціоні в системі Prozorro.Продажі. Аукціон відбувається онлайн, тому участь можна взяти з будь-якої точки світу — для цього потрібно зареєструватися до 18:00 1 червня за посиланням. Зібрані кошти підуть на спеціальний рахунок Національного банку України для потреб ЗСУ.

Стартова ціна за лот 50 тисяч гривень або $1,5 тисячі.

Новий власник знаку зможе встановити його в межах свого домогосподарства або в іншому місці (окрім доріг загального користування)” — коментують дорожники.

Фото: Фейсбук