Нацполіція почала вичисляти «автомобілі-двійники». На перших таких порушників патрульні склали адміністративні протоколи. Прес-служба патрульної поліції повідомила про збільшення випадків виявлення «автомобілів-двійників».

"Автомобілі-двійники" на дорогах: продовжуємо виявляти й реагуватиУсе частіше водії транспортних засобів звертаються…

Опубліковано Патрульна поліція України Середа, 8 липня 2020 р.

Усе частіше водії транспортних засобів звертаються до поліції з проханням захистити їх від недоброчесних громадян. Зловмисники купують авто, а потім підробляють або замінюють ідентифікаційні номери кузова, двигуна без дозволу відповідних органів.

Так, як приклад, до поліції нещодавно звернулася жителька Білої Церкви про те, що на їй надійшло шість адмінматеріалів про порушення швидкісного режиму у Києві. Проте жінка в цей час  їздила на своєму Range Rover лише по Білій Церкві.

Інспектори згодом зупинили інший Range Rover у місті Вишневе, марка, колір та державні номерні знаки якого були ідентичні авто заявниці. За кермом перебував чоловік, який повідомив, що документів на транспортний засіб немає, а номера кузова авто не відповідали базам даних.

На порушника патрульні склали адміністративні матеріали за керування транспортним засобом без документів та державного номерного знаку. Надалі цією справою займатимуться слідчі, — повідомляють у поліції.

У поліції нагадують, що будь-які маніпуляції по підробці номерних знаків чи документів є злочином, за який передбачена кримінальна відповідальність.

Фото: unsplash