Про це в ефірі КИЇВ24 розповіла журналістка Євгенія Данилова “Скарлет”.

У фінал Євробачення увійшли достатньо сильні гравці. Справдилися прогнози букмекерів, як на початку сказали, що увійде Хорватія, Фінляндія, Ірландія та Україна з першого півфіналу. З другого півфіналу вийшли Франція, Італія, Норвегія і звичайно Швейцарія. Вони будуть змагатися у фіналі.

Вона додала, що наші дівчата нині перебувають у п’ятірці лідерів, тож на Україну чекає запекла боротьба. Репетиції тривають постійно та виглядають як справжнє шоу. На них навіть продають квитки для глядачів. Отже, від виконавців це потребує максимальної віддачі.

Нагадаємо, у суботу, 11 травня, у шведському місті Мальме відбудеться гранд-фінал “Євробачення-2024”. Україна виступить другою. Побачити наживо виступи учасників і учасниць українці зможуть о 22:00. До фіналу пройшли 26 країн: 20 отримали цю можливість за результатами двох півфіналів, а ще п’ятеро — країни Великої п’ятірки, які завжди беруть участь безпосередньо у фіналі (Італія, Іспанія, Німеччина, Велика Британія, Франція). А також Швеція, яка цьогоріч приймає “Євробачення”.