У Києві після перевірок на дотримання правил карантину було закрито 2 нічних клуби. Про це повідомляє «РБК-Україна» з посиланням на слова голови Держпродспоживслужби Києва Олега Рубана.

Подібні рейди служба проводить щоночі, перевіряють клуби, дискотеки, ресторани. Вдень перевіряють звичайні громадські заклади — повідомив чиновник.

«Рейди по клубах проводяться щодня… У вівторок у двох клубах була зупинена діяльність. На жаль, кожен третій суб’єкт працює з порушенням. Складається протокол. За цей тиждень, за три доби перевірили 476 суб’єктів. Накладено близько 30 штрафних санкцій. Це заклади громадського харчування, кафе, супермаркети, перукарні», — додав Юрій Рубан.

Нагадаємо, 1 липня у Києві посилили карантин: громадським закладам дозволили працювати лише до 22:00. Уже 5 липня заборону відмінили для усіх закладів, крім розважальних, а також для масових заходів. У вівторок, 8 липня, міністр культури Олександр Ткаченко повідомив, що Кабінет Міністрів України дозволив нічним розважальним закладам працювати до 23:00.