Про це йдеться в пості бюро Луч.

Заступник генерального директора «Укроборонпрому» Роман Забарчук і начальник управління високоточної зброї концерну Андрій Артюшенко вимагали від Сердюка інформацію про те, яким військовим підрозділам його компанія передала врятовані під час російського ракетно-бомбового удару ракети та комплектуючі до ракетних комплексів «Скіф», «Корсар», «Вільха», «Нептун» та інформацію про місцеперебування ключових співробітників «Спецоборонмашу» і КБ «Луч».

Забарчук і Артюшенко також заявили Сердюку, що його викрадення «санкціоноване» гендиректором «Укроборонпрому» Юрієм Гусєвим.

КБ «Луч» звернулося до Володимира Зеленського та керівників силових органів з проханням відреагувати на цю ситуацію, оскільки Забарчук нібито особисто підтверджував, що його родич працює в уряді рф, а Артюшенко за часів Януковича очолював одне з управлінь ЗСУ та сприяв розвалу армії.

ДОПОВНЕНО

В «Укроборонпромі» заперечують заяви в. о. директора держкомпанії «Спецоборонмаш» Дениса Сердюка про викрадення та катування.

«Будь-які заходи психологічного, фізичного впливу до Сердюка Д. О. у приміщенні концерну не застосовувалися. Розповсюджена в мережі інтернет інформація про це є повністю безпідставною, а обставини перебування Сердюка Д. О. у приміщенні «Укроборонпрому» є викривленими, не відповідають дійсності та спрямовані на дискредитацію керівництва концерну», — заявили там.

Фото: Фейсбук