Насолодитися гарним видощивем можна в Партизанському та Сирецькому парках.

У двох столичних парках — Партизанської слави та Сирецькому – запрацювали нові інтерактивні фонтани з музичним та світловим супроводом. Дрон зняв, як працюють яскраві водограї та яку радість вони приносять не лише дітям, а й усім мешканцям столиці.

Відповідне відео опублікував виконувач обов’язків директора «Київзеленбуду» Олексій Король в Facebook.

Будуючи фонтани у парках, ми у КО «Київзеленбуд» дуже сподівалися, що вони сподобаються відвідувачам, але не підозрювали, що настільки ? . Найкраще підтвердження, звісно, емоції. Приходьте у парк Партизанської слави та парк Сирецький насолоджуватися цим видовищем!

Опубліковано Олексієм Королем Понеділок, 27 липня 2020 р.

Будуючи фонтани у парках, ми дуже сподівалися, що вони сподобаються відвідувачам, але не підозрювали, що настільки. Найкраще підтвердження, звісно, емоції. Приходьте у парк Партизанської слави та парк Сирецький насолоджуватися цим видовищем, — додав у дописі Король.

У парку Партизанської слави 5 арок заввишки від 6 до 7,7 метрів створюють водоспад, а між струменями води, що підіймаються знизу, можна пройтися. У вечірній час вмикається підсвічування. Крім того, фонтан є інтерактивним: натискаєте кнопку – і запускається інший сценарій.

Kyiv Media

Kyiv Media

Фонтаном у парку Партизанської слави відтепер можна насолоджуватися щодня з 10:00 до 15:00, та у вечірній час з 18:00 до 23:00. Вівторок – технічний день.

Натомість світло-музичне шоу фонтану у Сирецькому парку можна подивитися у п’ятницю, суботу, неділю та святкові вихідні з 10:00 до 15:00, та у вечірній час з 18:00 до 21:00. У п’ятницю, суботу на відвідувачів чекає дитяче диско, а у неділю – класична музика з 20:00. Понеділок – санітарний день.

Kyiv Media

Нагадаємо, у Печерському районі столиці має з’явитися новий фонтан біля станції метро «Арсенальна».

Фото: скріншоти з відео