Про це повідомив місцевий журналіст Віталій Глагола у своєму тeлеграм.

Колишнього голову Верховного суду Всеволода Князєва, якого підозрюють у хабарництві, спіймали за 1 км від кордону з Румунією на Закарпатті. За даними журналіста, екссуддю затримали прикордонники в селі Солотвино на Закарпатті за 1 км від кордону з Румунією.

“Наразі Князєв перебуває на відділі прикордонної служби “Солотвино”. Уточнюється мета перебування поблизу державного кордону та перевіряється версія щодо можливої спроби незаконного перетину державного кордону України”, – каже Глагола.

Журналіст уточнив, що ексголова Верховного суду їхав в авто Voskswagen як пасажир.

Офіційно ні ДПСУ, ні Нацполіція цю інформацію не коментували.

Справа Князєва: що варто знати

Нагадаємо, що 15 травня 2023 року Національне антикорупційне бюро повідомило про викриття масштабної корупційної справи у Верховному суді. Згодом стало відомо, що на хабарі спіймали як сам голова Верховного Суду Всеволод Князєв. Його спіймали під час отримання хабаря у розмірі 2,7 млн доларів.

За інформацією ЗМІ, гроші Князєв нібито отримував від людей, які виступали за рішення суду на користь олігарха Костянтина Жеваго.

16 травня минулого року пленум ВС 16 травня висловив недовіру Князєву — він втратив посаду голови суду. 18 травня 2023-го Князєва заарештували на два місяці з альтернативою застави у розмірі 107 млн грн, пізніше заставу зменшили до 55 млн. Проте, він продовжував отримувати зарплату.

У січні 2024 року за екссуддю внесли заставу 18,168 млн гривень, тож він вийшов з-під варти. Нещодавно повідомлялося, що ​з Князєва зняли електронний браслет, бо в нього “по шість годин немає світла”. Два дні тому ВАКС зняв арешт із частини коштів ексголови Верховного суду Князєва.