Міністерство охорони здоров’я запускає тестовий режим системи електронних лікарняних листів. Нововведення впровадять у 2 етапи — повідомив на брифінгу заступник міністра охорони здоровя Ярослав Кучер.

09.07.2020 | Онлайн-брифінг щодо ситуації з протидією поширенню коронавірусної інфекції

Онлайн-брифінг з перекладом жестовою мовою міністра охорони здоров’я України Максима Степанова та заступника міністра охорони здоров’я України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Ярослава Кучера

Опубліковано Міністерство охорони здоров'я України Середа, 8 липня 2020 р.

За його словами, перший етап переходу до е-лікарняних полягатиме у спрощенні роботи системи: лікарі отримають доступ до сайту Пенсійного фонду, де через окремий інтерфейс зможуть вносити інформацію про пацієнтів. Далі доступ до неї отримають служби, яким така інформація буде необхідна. Це нововведення має запрацювати вже у серпні.

Другий етап буде впроваджуватися через систему eHealth, його запуск очікується лише у 2021 році.

«Повноцінна цільова модель запрацює з 2021 року і надасть можливість усім закладам створювати медичні висновки про тимчасову непрацездатність в електронній системі охорони здоров’я. Уже зараз ми розробляємо базовий функціонал та опрацьовуємо детальну специфікацію”, – зазначив чиновник.

Раніше ми повідомляли про те, як у Києві проходить вакцинація.