Про це пише Variety.

Фільм перевершив очікування з моменту прем’єри в липні, зібравши 162 мільйони доларів у дебютний уїк-енд, що стало найкращим дебютом року. Він залишався фільмом №1 протягом чотирьох уїк-ендів поспіль.

“Барбі” також стала найкасовішим світовим релізом Warner Bros. за всю історію, обійшовши фільм 2011 року “Гаррі Поттер і смертельні реліквії: Частина 2” (1,34 млрд дол без урахування інфляції).

За даними кінодистриб’ютора Kinomania, у прокаті в Україні фільм “Барбі” зібрав понад 110 млн грн. Таким чином, він став найкасовішим фільмом Warner Bros. Pictures в Україні.

Фільм вийшов в український прокат 19 липня 2023 року. За перший тиждень прокату він зібрав 33 млн грн, що стало найкращим дебютом року. У наступні тижні фільм продовжував збирати глядачів, і до кінця серпня його касові збори перевищили 100 млн грн.

Успіх фільму в Україні можна пояснити, зокрема, популярністю ляльки Барбі в країні. Ця лялька є одним із найпопулярніших і найулюбленіших іграшок в Україні, і її знають і люблять діти та дорослі.

Окрім того, фільм “Барбі” отримав позитивні відгуки від критиків і глядачів. Він був визнаний цікавим і захоплюючим, а також таким, що порушує важливі соціальні питання.

Фото: Відкриті джерела