Кількість постраждалих у Дніпрі вже перевищила 30.

Міністерство закордонних справ Франції засудило останні атаки ракет і безпілотників росії проти цивільної інфраструктури в Україні.

У заяві, опублікованій у п’ятницю, французьке МЗС «найрішучішим чином» засудило удари, спрямовані на Київ, Харківську та Дніпропетровську області, підкресливши, що це була тринадцята атака на столицю України у травні.

«Ці удари знову були навмисно спрямовані на цивільні об’єкти, зокрема на лікарню в Дніпрі, що є грубим порушенням міжнародного гуманітарного права», – наголосили там.

«Як неодноразово підкреслювала міністерка Європи та закордонних справ Катрін Колонна, ці неприйнятні дії є воєнними злочинами і не повинні залишатися безкарними», – додали в МЗС Франції.

Французька сторона підкреслила, що буде підтримувати українські суди й Міжнародний кримінальний суд для притягнення до відповідальності причетних до цих злочинів, а також надаватиме Україні гуманітарну та військову підтримку «стільки, скільки це буде необхідно».

Як ми писали, кількість постраждалих у Дніпрі вже перевищила 30.

Як відомо, вранці Росія завдала ракетного удару по Дніпру. Ракета поцілила по медзакладу. Це поліклініка психіатричного напряму. Вона розташована у звичайному житловому масиві. Поліклініка, повністю згоріла ветеринарна клініка, стадіон, багатоповерхові будинки.

Загинув чоловік 69 років, який просто проходив повз, коли російська ракета поцілила по місту. Також з-під завалів будівлі ветклініки, яку також понівечив ворог, дістали тіло загиблого чоловіка. Загалом відомо про двох загиблих.

Фото: Фейсбук ДСНС