Мова про регіон Іль-де-Франс.

Французький регіон Іль-де-Франс виділив 1,1 млн євро на проекти з підтримки України і розвиток співпраці з Київською та Чернігівською областями. Про це інформує посольство України у Франції.

У рамках ініціативи зусилля будуть спрямовані на організацію прихистку та інтеграції українців, реалізацію проектів у галузі охорони здоров’я та медицини, сприяння особам з обмеженими можливості, забезпечення психологічної допомоги та супровід жертв сексуального насилля, освітні та мистецькі ініціативи, працевлаштування та допомогу малому підприємництву” — йдеться в повідомленні.

Посол України у Франції Вадим Омельченко подякував французам за солідарність та розповів про важкі гуманітарні наслідки російського вторгнення. Він також акцентував увагу на ризиках глобальної продовольчої кризи, які несе свідоме блокування росією чорноморських портів.

Омельченко закликав французів приєднатися до ініціативи Зеленського щодо започаткування патронату іноземних партнерів над українськими містами та областями для ефективного відновлення.

Ініціатива знайшла відгук серед регіональних народних обранців і Президент регіону Іль-де-Франс Валері Пекресс запропонувала зосередити увагу на Київській та Чернігівській областях, які серйозно постраждали від наслідків російської окупації” — йдеться в повідомленні.

Фото: Фейсбук