Про це повідомили на інтернет-сторінці телеканалу СТБ. 

«Два роки ми отримували запитання, чи повернеться на СТБ Холостяк. І чесно відповідали, що це станеться тоді, коли у нас буде справжній герой нашого часу» – розповіли в СТБ.

На сторінці телеканалу розповіли, що Олександр «Терен» Будько є військовим ветераном і громадським діячем. А також він бере участь у національній збірній Invictus Games та написав книгу «Історія впертого чоловіка».

«Адже головний Холостяк країни – це не просто успішний чоловік, готовий будувати стосунки. Це завжди той, кого українські жінки готові назвати ідеальним для себе. Сьогодні ідеальний чоловік в очах українок – це захисник, поруч з яким почуваєшся у безпеці», – наголосили на телеканалі.

Також автори шоу поділилися планами сформувати національну культуру, дружню до ветеранів та ветеранок, разом з героєм «Холостяка».

Що відомо про нового героя «Холостяка»

Олександр Терен — український захисник, ветеран російсько-української війни. Автор книги «Історія впертого чоловіка».

Народився і проживав у Рівному.

Після 24 лютого 2022 року пішов добровольцем на фронт. Став командиром взводу стрілецького батальйону під назвою «Карпатська Русь». Взяв собі позивний «Терен». Під час боїв у Харківській області втратив ноги, пройшов процес протезування.

Під час фізичної та психологічної реабілітації навчався у школі публіцистики «Голос війни», учасник проєкту «Ветерани різні. Перемога одна».