Про переможців повідомляється на сайті кінофестивалю. Варто зазначити, що в сюжеті фільму йдеться про шлюб американської стриптизерки й сина російського олігарха.

Другу за значущістю нагороду – гран-прі фестивалю – здобула драма з Індії «Все, що ми уявляємо як світло» режисерки Паял Кападії.

Іранський кінорежисер Мохаммад Расулоф, який утік від в’язниці й покарання батогами на батьківщині, отримав спеціальний приз журі на Каннському кінофестивалі за свою історію «Насіння священного інжиру» про судового слідчого, сімейне життя якого руйнується під час антиурядових протестів.

Приймаючи нагороду, 51-річний Расулоф сказав, що він – серцем зі своєю знімальною групою, яка «все ще перебуває під тиском спецслужб в Ірані». Він викликав 12-хвилинні овації на церемонії.

Найкращим актором став Джессі Племонс за роль у фільмі «Види доброти» режисера Йоргоса Лантімоса. Нагороди за найкращу жіночу роль дісталися одразу чотирьом актрисам: Карлі Софії Гаскон, Селені Гомес, Зої Салдані й Адріані Пас – вони виконали головні ролі у фільмі «Емілія Перес».

Нагадаємо, цьогоріч Україна вперше в історії отримала нагороду «Оскар». Відтак, український фільм «20 днів у Маріуполі» отримав нагороду «Оскар» у категорії «Найкращий повнометражний документальний фільм».