Про це він сказав в інтерв’ю Rzeczpospolita.

Така інформація з’явилася в ЗМІ, але вона не відповідає дійсності. Однак підкреслю, що ми підтримували й продовжуємо підтримувати Україну. Ми ухвалили це рішення на самому початку вторгнення, — додав він.

Міцотакіс відмовився уточнювати деталі військової допомоги Києву, але наголосив, що Греція надала «значну кількість 155-мм снарядів» і «постійно шукає шляхи подальшого посилення нашої військової підтримки».

Але я ще раз підкреслю, що у нас є занепокоєння щодо нашої власної безпеки. Тому ми повинні бути дуже обережними, щоб поставки в Україну не зменшили нашу здатність забезпечити потужне стримування, — пояснив він та додав, що Греція має бути пильною через Туреччину.

Грецький прем’єр також нагадав, що Афіни мають «історично сильні зв’язки з Росією, культурні, релігійні», але «рішуче виступають проти кремлівського режиму».

Нагадаємо, що на початку квітня ЗМІ писали, що грецький уряд проводить модернізацію повітряних сил. Тому планує продати винищувачі, що підлягають виведенню з експлуатації, у тому числі й F-16.