Про це повідомив директор Департаменту суспільних комунікацій КМДА Роман Лелюк.
За його словами, міські хаби Vcentri HUB із початку повномасштабного вторгнення не припиняли свою діяльність, вони оперативно переформатували роботу, ставши справжніми гуманітарними штабами.
«На час війни громадські хаби стали справжнім майданчиком допомоги для киян та внутрішньо переміщених осіб. Сьогодні тут проводять як різноманітні лекції та майстер-класи, так і профорієнтаційні заходи, юридичні та психологічні консультації. За три місяці Vcentri HUB організували більше 200 заходів, третина з них – це робота з внутрішньо переміщеними особами. Загалом у заходах взяли участь майже 3000 осіб», – зазначив Лелюк.
Він додав, що сьогодні хаби виконують надзвичайно важливу функцію, охоплюючи надання різноманітних послуг. З одного боку – тут постійно відбуваються розважальні, пізнавальні та навчальні заходи для дітей і підлітків. А з іншого – ціленаправлена робота щодо інформування переселенців.
«Сьогодні хаби працюють різнопланово. До прикладу, щопонеділка в хабі Оболонського району відбувається показ мультфільмів та фільмів для всіх охочих. А в кінці тижня – психологічні консультації для дітей і дорослих. Щоп’ятниці у Шевченківському хабі внутрішньо переміщені особи можуть отримати безоплатну консультативну допомогу. Також постійні майстер-класи з надання першої домедичної допомоги проводять представники Товариства Червоного Хреста України», – розповів директор Департаменту суспільних комунікацій КМДА.
Нагадаємо, у київських хабах «VcentriHub» вимушені переселенці можуть отримати юридичну та психологічну допомогу.
Фото: Фейсбук