Киянку Оксану шукали майже місяць, аж доки Бучу не звільнили від рашистів. Молоду жінку знайшли убитою і закатованою у підвалі одного з будинків, вона була гола і покалічена. Про це йшлося в ефірі програми “Київ. Newsroom” на телеканалі “Київ”. 

Після звільнення Бучі, правоохоронці дістали з погреба жінку, з одягу на ній лише шуба. ЇЇ тіло страшенно понівечене: голова наскрізь прострілена, частина руки відтята.

“Мені не показують це фото, тому що бережуть мої нерви. Я до останнього вірила, що то не моя донька, я думала, що то помилка”, – каже мати убитої Лілія.

Київ Media

Вона розповіла, що загиблу звали Оксана, і їй було всього 34 роки. Вони шукали Оксану понад місяць, аж доки Бучу не звільнили від рашистів.

“Груди, ножеві колоті рани, знущалися. Тітка, яка приходила, її рідна, казала, що їй відрізали сосок, а вбита вона була автоматною чергою, тому що ми гільзи знайшли”, – розповів мешканець Бучі Володимир.

За його словами, він знайшов закатовану жінку у себе в майстерні в підвалі. Проте він і гадки не мав хто ця нещасна жертва. Адже його сім’я встигла утекти з Бучі, коли сюди зайшли окупанти. На труп чоловік натрапив, коли вже повернувся і взявся перевіряти подвір’я.

Київ Media

“Дивлюся погріб закритий, я його лишав відкритим, зняли цей ящик, відкрили, у мене зір поганий, то племінник подивився і сказав, що там жінка. Вона була прикрита, ноги голі і на них лише домашні капці”, – пояснив Володимир.

Пенсіонер каже, що рашисти в його будинку оселилися на цілий місяць і який жах тут коївся він боїться навіть уявляти.

“Тут же ж вони жили, десь піймали дівчину і все. Думаю, що не одна була тут в них, тому що сусіди, з того дому, сказали, що тут жіночі голоси були постійно”, – каже чоловік.

Пенсіонер каже, що згадку про себе «асвабадітєлі» у бані  залишили цілу гору спіднього.

 

“Сусідську каструлю знайшли, бо тут же ні води не було, нічого, оце воду в криниці брали грілись, мились, парились тут”, – зауважив Володимир.

Перед самою окупацією загибла Оксана поїхала в гості до бабусі в Бучу і повернутися до Києва просто не встигла. Коли із жінкою зник зв’язок мама почала дзвонити усім знайомим, писати у соціальних мережах й молила допомогти знайти доньку.

“Фейкове фото у чаті мені прислали її друзі, і там було написано, що якась жінка роздивляється квартири, що можливо вона ворожа розвідниця. Я настільки була обурена цим, що я за секунду написала в чат спростування, що ми шукаємо, що я мама, що я шукаю свою дитину”, – каже Лілія.

Мати розповіла, що не знає, як Оксана потрапила до рук окупантів. Лише припускає, що жінку могли взяти в полон. Російські збоченці глумилися й калічили жертву, а добили пострілом в голову.

Київ Media

“На разі встановити чи це було зґвалтування чи ні доволі важко через зміни саме в тілі, скажімо так це гістологія вже показала, а також через пошкодження фізіологічні, які були завдані самому тілу. Тіло, скоріше за все, після вбивства скинули в підвал для того, щоб воно не знаходилося десь в полі зору, чи просто не заважало, але це було зроблено саме військовими рф. Адже було знайдено речі саме військових рф, а також презервативи”, – пояснила речниця поліції Ірина Прянішнікова.

Про те що мами більше немає 5- ти річна донечка Оксани не знає й досі, рідні не можуть знайти в собі сили розповісти Софійці правду.

“Досі не сказала, ми заходимо в магазин і вона говорить – бабуся, а давай цей крем мамі купимо. І я не знаю що їй сказати”, – пояснила Лілія.

Жінка каже, що у дівчинки проблеми з серцем і вона боїться нашкодити та так вразливій психіці дитини, тому хоче знайти психолога, який зміг би допомогти дитині пережити страшну втрату.

Фото: скріншоти