Заяву зрадник-депутата прокоментував в ефірі “Радіо Свобода” представник української розвідки Андрій Юсов.

За його словами, українські правоохоронці розслідують дії тих, хто підозрюється у державній зраді та співпраці з країною-агресоркою.

“Розпочати можна з коментаря Царьова, який детально розповів що спочатку список формує ГУР, потім його верифікує СБУ, а потім підписує особисто Зеленський. Так це бачить російська пропаганда. Ми не будемо підтверджувати чи спростовувати це. Українські правоохоронці працюють над провадженнями проти воєнних злочинців, проти державних зрадників. Ось це і є той список”, – наголосив Юсов.

Заяву про існування списків зробив покійни зрадник Ілля Кива.

Представник розвідки зауважує, що це стосується не лише громадян України, проти яких є підозри у злочинах. Йдеться і про російських окупантів-загарбників, і державних зрадників.

“Справедливе покарання, так чи інакше, цих людей знайде. В їхніх інтересах, щоб це відбувалося в межах України, в межах українського правосуддя”, – наголосив він.

Нагадаємо, вчора у Підмосков’ї знайшли мертвим екснардепа Іллю Киву. Згодом у ГУР підтвердили, що це була спецоперація СБУ.

Пізніше стало відомо, що екснардепа Верховної Ради й держзрадника Киву вбили в Московській області під час прогулянки, на його тілі є два кульових поранення. Поруч знайшли дві пістолетні гільзи.