Проєкт вже встиг отримати багато шанувальників за кордоном, а ось в Україні він пройде вперше.

На відвідувачів чекає справжній парк ілюмінацій та масштабних світлових інсталяцій, кожна з яких сягає від 3-х до 7-ми метрів у висоту.

Понад 50 000 ліхтариків, 10 кілометрів шовку та 140 000 квадратних метрів парку перетворять Співоче на ілюмінаційну казку!

Світлові інсталяції фестивалю стануть невіднятною частиною легендарної історії про паралельний світ, де панують феї, ельфи, дракони та інші магічні істоти.

За словами організаторів, всі фігури виготовлені вручну з натурального шовку та спеціальних led-ламп для створення справжньої новорічної атмосфери.

Ми піклувались про те, щоб кожна локація, кожна деталь справила незабутнє враження на наших гостей. Тут ви побачите більше 30-ти ілюмінаційних локації, серед яких: «Ліс казкових фей та ельфів», «Тунель закоханих», «Магічні коти», «Золотий дракон» тощо. Кожен персонаж є частиною легенди, яку ми створили спеціально під цей проект. Тепер цю історію можна прочитати в дитячих книгах та на одній з композицій при вході до парку.

Окрім цього,  фестиваль пропонує всім відвідувачам повний спектр розваг, а саме інтерактивні зони дозвілля, зони відпочинку, фаєр-шоу, шоу аніматорів, стилізовані фотозони, тематичні фуд-корти та багато іншого.

Варто зазначити, що захід проводять організатори «Фестивалю гігантських китайських ліхтарів», що вже з успіхом пройшов в Києві та інших містах України.

Придбати квитки можна на офіційному сайті Lights&Dreams, або на касі парку Співоче.Подробиці – в Instagram та Facebookзаходу.

Вхід для ЗСУ та інвалідів I-II категорії безкоштовний

Де: парк Співоче (вул. Лаврська, 31)

Коли: з 22 грудня

Вхід: платний (є сімейні квитки)