Про це повідомляє пресслужба Міноборони.
Оновлений механізм тепер поширюється на зовнішньоекономічні контракти з оборонних закупівель і встановлює чіткі умови співпраці з іноземними партнерами.
“Іноземні компанії зможуть долучатися до розробки та модернізації озброєння за наявності спеціальних дозволів на передачу військових технологій та експорт відповідних товарів і послуг. Особлива увага приділяється модернізації повітряних суден державної авіації, їхніх компонентів та обладнання, а також кораблів”, — сказав заступник міністра оборони бригадний генерал Анатолій Клочко.
У постанові детально прописано:
- порядок передачі техніки для модернізації;
- вимоги до підтримання її справності;
- питання навчання персоналу та контролю якості.
Міноборони зазначає, що це дозволить модернізувати застарілу техніку і підвищить її ефективність через застосування передових західних технологій.
“Нововведення дозволять забезпечити потреби в розробці нових зразків та модернізації наявного озброєння, військової та спеціальної техніки“, — зазначив начальник Державного науково-дослідного інституту авіації полковник Владислав Шостак.
Раніше Німеччина оголосила про намір перенести ремонтний центр великогабаритної військової техніки, розташований у Словаччині, на свою територію.