Ігор Суркіс заявляв, що максимальна зарплата гравця в його клубі — 1 мільйон гривень на рік.

Телеграм-канал «Динамо Київ Інсайд» оприлюднив зарплати футболістів київського «Динамо».

За даними джерела, найбільш високооплачуваним гравцем є Віктор Циганков, який начебто отримує 1,5 мільйона доларів на рік; інші гравці начебто отримують значно менше. Особливо, якщо порівнювати з зарплатами кількарічної давності.

«Раніше легіонери Мбокані, Ленс і Велозу отримували в середньому по 2.5 мільйони на рік. Сьогодні середня зарплатня гравців основи — 300-600 тисяч доларів на рік» — йдеться в повідомленні.

За даними джерела, «Динамо» не підписує дорогих легіонерів начебто ще й тому, щоб не зруйнувати «внутрішньокомандну психоконструкцію», коли у одних зарплата буде суттєво більшою, ніж в інших.

«В даному нашому конкретному випадку, поточні фінансові складнощі вдало наклалися на нову і поки що успішну філософію руху «Динамо» — українці, вихованці, перспектива. А з майбутніми придбаннями… тут би зі своїми шістьма десятками «на контракті» розібратися. Хоча це не означає, що придбання на виріст не плануються. Плануються, але за прийнятні гроші на перспективу» — повідомляє канал.

Нагадаємо, влітку минулого року президент «Динамо» Ігор Суркіс повідомляв в інтерв’ю «ТаТоТаке», що найбільшу зарплату в команді має капітан Сергій Сидорчук, який начебто отримує близько 1 мільйона гривень на місяць. Чутки про те, що Циганков отримує 2 мільйони доларів на рік, він назвав «смішними». Суркіс зауважував, що зарплати гравців можуть мінятися залежно від того, чи виступає команда в Лізі Чемпіонів.

Нагадаємо, вартість Циганкова на трансферному ринку поступово зростає і нині коливається в межах 25 мільйонів євро.

Фото: Фейсбук