Про це свідчить рішення Окружного адміністративного суду Києва.

Окружний адміністративний суд м. Києва відмовився визнати протиправною бездіяльність Київської міської держадміністрації та зобов’язати її завершити будівництво ЖК «Деміївський квартал» на вул. Ракетній, 24.

Нагадаємо, 8 липня інвестори цьогонедобудованого ЖК перекрили автомобільний рух по мосту Метро.

Позов до суду подали двоє власників квартир в цих ЖК.  Вони зазначають, що не отримали квартири у зв’язку із не введенням будинків в експлуатацію та зупиненням будівельних робіт.

Квартири позивачі купили у червні 2014 та лютому 2015.

У 2019 позивачі звернулися до КМДА із проханням вирішити питання добудови ЖК  «Деміївський квартал» та ведення добудованих корпусів в експлуатацію без залучення додаткових коштів інвесторів. У відповідь чиновники їм повідомили, що на об’єкти ЖК накладено арешт у рамках кримінального провадження  від 26 листопада 2012 і заборонено вчиняти будь-які дії з цим майном.

При цьому у Департаменті будівництва та житлового забезпечення КМДА повідомили, що у вересні 2019 року звернулися до президента Володимира Зеленського та прем’єр-міністра Олексія Гончарука щодо доручення відповідним міністерствам та іншим органам забезпечити підготовку законопроекту про врегулювання ситуації, пов’язаної з довгобудами.

Звертаючись до суду, інвестори стверджували, що дії КМДА не були направлені на завершення будівництва ЖК «Деміївський квартал», і це є проявом протиправної бездіяльності.

Розглянувши справу, суд відмовив у задоволенні позову.

Водночас суд додав, що позивачі у позові не зазначили, які конкретні заходи мала вчинити КМДА з метою завершення будівництва ЖК «Деміївський квартал».

Фото: Окружний адміністративний суд Києва, pixabay.com