Інвестори банку «Аркада» заявляють прпо те, що недобудовані житлові комплекси «Еврика» та «Патріотика на озерах» будуть законсервовані попри початкові домовленості із новим забудовником — Stolitsa Group Владислави Молчанової. Про це повідомляє спільнота «Всі недобудови банк «Аркада».

Повідомляється, що вже почалося вивезення техніки з будмайданчиків.

«Вчорашній демонтаж і вивезення крану біля будинку №31 на Евриці – сумний початок. Далі абсолютну більшість будинків на Евриці та Патріотиці відправлять у консервацію. Кого на пару років, кого на 8, а потім, можливо, ще на 10. На Евриці нараховується більше 90 тис кв.метрів непроданого житла. На етапі введення в експлуатацію ринкова ціна цих товарних залишків – 3-3,5МЛРД гривень! По дивному співпадінню, у графіках від Столиці Груп та їх кишенькової “Дирекції з добудови” будівництво будинків з найбільшою кількістю непроданих квартир відкладене на найдовший термін» — йдеться в повідомленні.

Інвестори скаржаться, що держава обіцяла їм допомогу, але цього не сталося.

«Розповіді ОАЩ (Об’єднаного активу імені Щербакова) про мітинги для отримання фін.допомоги, викупу державою кв.метрів для покращення графіків прогнозовано виявилися казками» — вказано в дописі.

Також інвестори звинувачують підписантів меморандуму про добудову недобудів у порушення домовленостей.

«Менеджери СГ не виконали свої обіцянки, ніякого пошуку шляхів і круглих столів не планувалося. Натомість відбувся де факто шантаж інвесторів екс-банку Аркади: “модератор добудови” припинив фінансування охорони та постачання електроенергії на буд.майданчики, (ймовірно) дали вказівку директору Аркада-Будівництво не виконувати свої посадові інструкції, а кишенькові псевдоактивісти з ОАЩ розпочали процес дискредитації інвесторів (які разом з представниками замовника будівництва – Київським національним університетом взялися за забезпечення охорони ЖК Еврика), розміщуючи у соц.мережах щоденно неправдиву інформацію про відсутність договору з охоронною компанією, розміщуючи відео проникнень на ЖК, розміщуючи десятки наклепів на представника ЖК Еврика Людмилу Шевченко. Внаслідок чого вона отримала сотні погроз, у тому числі вбивстом з ультиматумами “Або пишеш заяву про звільнення або відправишся на той світ”. Таким чином, можна констатувати факт повторного обману покупців майнових прав/довірителів екс-банку Аркада. Невиконання багаточислених усних обіцянок, у тому числі зафіксованих на відео, та умов Меморандуму» — йдеться в дописі.

Інвестори збираються звертатися до міжнародної спільноти та судитися з чиновниками.

Зауважимо: житловий комплекс «Патріотика на озерах» має бути збудовано між кількома озерами на Осокорках. У 2015 році 11 тисяч киян підписали петицію проти будівництва «Патріотики..» — вони вимагають, аби у межах озер Тягле і Небреж було збудовано екопарк «Осокорки». Екологи наголошують: масова забудова Осокорків, яку й передбачає проект «Патріотики..», загрожує не лише транспортним колапсом та знищенням природнього парку, а й неможлива з точки зору безпеки (будівництво планується в зоні паводків та підтоплення).

Фото: Фейсбук