Про це сказала в ефірі КИЇВ24 журналіст та членкиня громадської антикорупційної ради при міністерстві оборони України Тетяна Ніколаєнко.

Якщо людина, яка прийде на цю посаду, не скаже прямо сьогодні з порогу що, наприклад, ми розвиваємо надалі каталог на товарні групи й дозволяємо таким чином зайти виробнику або тушонки, або хліба, або круп. Це продає безпосередньо виробник, а не три, будемо казати чесно, мафіозні якісь угрупування, які наразі мають три десятки своїх фірм в орбіті, міняють їх кожні пів року й таким чином створюють для людей ілюзію, що в нас нові постачальники, в нас ті самі постачальники з новими юрособами, щоб просто для себе спростити якісь юридичні механізми, в тому числі коли проти них порушені кримінальні провадження. Тому сама по собі заміна будь-якого заступника нічого не вирішить.

Нагадаємо, на своєму засіданні 18 вересня Кабінет Міністрів України ухвалив розпорядження про звільнення заступників міністра оборони та державного секретаря міністерства.

Нагадаємо, що 6 вересня Парламент призначив Рустема Умєрова Міністром оборони України. До свого призначення новий очільник оборонного відомства обіймав посаду голови Фонду держмайна.

Фото: відкриті джерела