Збитки завдані правовласнику сягають понад півтора мільйона гривень.

Про це повідомила Кіберполіція Києва.

Назву компанії в повідомленні не названо. Зазначається, що станом на 9 липня розпочато досудове розслідування за фактом порушення  законодавства про авторське право.

«Столична будівельна компанія використовувала неліцензійну копію комп’ютерної програми для проєктування котеджного містечка. Збитки завдані правовласнику сягають понад півтора мільйона гривень», – йдеться у  повідомленні.

Кіберполіція встановила, що у 2018 будівельна компанія придбала пробну версію програми для архітектурного моделювання. Після закінчення пробного періоду, вони користуватися її неліцензійною копією. На попередження правовласника столичні архітектори не реагували та продовжували протиправну діяльність.

Правоохоронці провели обшуки в офісі будівельної компанії, за результатами вилучено комп’ютерну техніку, на якій установлено неліцензійні копії комп’ютерних програм.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 176 (Порушення авторського права і суміжних прав) КК України. Максимальне покарання, яке загрожує порушникам – позбавлення волі терміном до 6 років.

Зараз встановлюється коло причетних осіб до незаконної діяльності та ведуться слідчі дії.

Фото: cyberpolice.gov.ua