Про це пишуть на сторінці кінотеатру у Фейсбук.

Зазначається, що проєкт реалізується кінотеатром «Жовтень» за підтримки кінокомпанії DobranichFilm – ДобранічФільм, ініціативи Доступно.UA та навчально-реабілітаційного Центру Джерело Dzherelo Centre. Автори проєкту: Юлія Антипова, Світлана Рудюк, Катерина Лещенко, Анастасія Сімака.

У кінотеатрі чітко визначили, як втілюватиметься проєкт. Зокрема, було визначено:

Місія – створити комфортний, відкритий, доступний культурний простір для людей з інвалідністю.

Мета – поширювати у суспільстві толерантне ставлення до кожної людини, не зважаючи на її фізичний чи психологічний стан. Адже всі люди мають рівні можливості та однаковий доступ до культурно-мистецьких напрацювань.

Завдання – популяризувати культуру та емпатію, навчати та пропагувати ідеї вільного, освіченого, щасливого суспільства в Україні.

“Ми хочемо, щоб усі люди мали змогу дивитися сучасне кіно на великому екрані, відчували нові емоції та знайомилися з унікальними кіносвітами, збагачували своє світобачення та адаптувалися у суспільстві”, — наголосили кінопрацівники.

Для кращого розуміння, працівники запустили опитувальник, завдяки якому хочуть краще зрозуміти потреби під час перебування у кінотеатрі та зробити усе можливе, щоб відвідувачі отримали максимум задоволення від перегляду фільмів.

Пройти анонімне опитування, яке наблизить нас до спільної мети можна за цим посиланням: https://forms.gle/dC1aKpSnJr87D8hi9. Відповіді прийматимуться до 2 жовтня.

Фото: Фейсбук