Про це мер заявив на засіданні міськради, повідомляє сайт Київської міської державної адміністрації.

Ми вчора дискутували з главами фракцій і продовжимо шукати компроміс, аби допомогти інвесторам «Укрбуду». Як ви знаєте, там є три проблемних моменти. Вирішення двох із них залежить від Міноборони та уряду. А в одному, що в компетенції міста, можемо допомогти людям ми», – сказав Віталій Кличко на початку засідання Київради.

Він повідомив, що «Київміськбуд» звернувся до міської влади скасувати сплату пайової участі на об’єкти «Укрбуду», оскільки грошей на добудову об’єктів не вистачає. Це дозволить до кінця року завершити кілька будинків і люди зможуть отримати своє житло. На даний час скасування сплати пайової участі в Україні має відбутися із 1 січня 2021 року.

Я вважаю, що в цій ситуації це – правильне рішення. Бо люди не винні. І таке рішення залежить від нас з вами», – зазначив Кличко.

Він додав, що розгляд цього питання планується на засіданні Київради 23 липня. До того часу керівництво «Київміськбуду» має зустрітися з керівниками фракцій, з депутатами, представниками інвесторів і надати всі необхідні обґрунтування та пояснення.