Київський міський голова Віталій Кличко відвідав одну з пожежно-рятувальних частин столиці. Поспілкувався з рятувальниками і подякував їм за складну і важливу роботу. Про це Кличко повідомив у своєму Telegram-каналі та оприлюднив відео із частини.


«Сьогодні відвідав одну з пожежно-рятувальних частин столиці. Подякував нашим рятувальникам за їх складну і надзвичайно важливу роботу. – Щодня вони гасять пожежі, розбирають завали постраждалих від обстрілів будівель, рятують життя киян», – повідомив Кличко.

Він зазначив, що місто робить все для сучасного оснащення і технічного забезпечення роботи підрозділів рятувальників.

«Наприклад, сьогодні в Київ із Данії надійшли три спеціально оснащених пожежно-рятувальних авто, які столиця отримала безкоштовно», – повідомив мер столиці.

Також він поспілкувався з волонтерами, які тренуються на базі пожежної частини.

«Їх навчають, як надавати першу медичну допомогу постраждалим. Як розбирати завали та рятувати з-під них людей, користуватися аварійно-рятувальним обладнанням. У кожному районі столиці створені такі волонтерські групи рятувальників. І щодня до них долучаються нові волонтери, що хочуть бути корисними своєму місту в цей складний час. Разом ми вистоїмо і переможемо! Слава Україні!», – наголосив Кличко.

Фото: Фейсбук