Про це повідомляється на сайті Київської міської ради.

«Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати виділили матеріальні компенсації за земельні ділянки для п’яти сімей загиблих киян-учасників АТО. Розмір виплати на 1 особу складає 878 800 грн», – написано в повідомленні.

Мерія запровадила механізм грошової компенсації у зв’язку з браком земельного банку в столиці, а також через фінансову неспроможність окремих сімей будувати власне житло на отриманій земельній ділянці.

Раніше мер Києва Віталій Кличко закликав Київраду виділити компенсації родинам загиблих героїв АТО.

За словами Кличка, у Києві 398 родин героїв-захисників, які загинули в АТО.

Члени сімей мають право на отримання земельних ділянок або компенсації у вигляді матеріальної допомоги.

Мер Києва додав, що протягом 2019-2020 років до Департаменту соціальної політики КМДА надійшло 25 рішень комісій, за якими трьом заявникам минулого року виплатили матеріальну допомогу на загальну суму 2,5 млн гривень.

Сьогодні ми повинні ухвалити рішення про надання компенсації ще п’ятьом членам родин загиблих героїв. Розмір виплати на 1 особу складає 878 800 грн», – наголосив Віталій Кличко на початку засіданні Київради.

Кличко зазначив, що в міській цільовій програмі «Турбота. Назустріч киянам» на 2019-2021 роки передбачено майже 51 млн гривень на виплату таких компенсацій.

Фото: kiev.klichko.org