Мер Києва Віталій Кличко в інтерв’ю на каналі Україна 24 розповів, що немає офшорних компаній. За словами голови Києва, він намагається наслідувати політику Німеччини, де справно платять податки.

“У Німеччині я спілкувався з людиною, яка працює радником з податків. Там це дуже популярна тема. Я запитав в нього, як можна не платити податки, і він приніс мені газету з новиною про Штеффі Граф, яка не сплатила податки. І її батько, який був керівником фірми, яка не сплатила податки, сів у тюрьму”, – розповів Кличко.

Він зазначив, що кожна людина повинна сплачувати податки. І у Києві люди можуть бачити куди йдуть ці податки.

“Коли я прийшов на посаду, я зв’язався з німцями, їх компанія розробила відкритий бюджет, щоб усі виплати були прозорі. Тепер кияни знають, куди йдуть податки”, – зауважив Кличко.

Крім того, мер нагадав про систему Prozorro. Завдяки якій міський бюджет зекономив мільярди гривень, тому що це відкриті тендери і конкурси, на яких конкурують між собою компанії.

“Саме тому я завжди сплачую податки, і я наголошую про це всім. Офшорів у мене немає, гроші я заробив усі знають як. І я абсолютно прозорий”, – зазначив Віталій Кличко.

Мер Києва сподівається, що питань про податки та про заховані гроші до нього більше не буде.

Фото: Фейсбук