Про це повідомив Віталій Кличко.

Разом з міністром оборони Німеччини Борисом Пісторіусом та іншими політиками Німеччини й країн ЄС беру участь у Вестфальській мирній конференції, що відбувається в Мюнстері. Обговорюватимемо, зокрема, важливість України в геополітичних змінах, передумови миру, за який бʼється Україна, та роль у цьому підтримки Німеччини і Європи.

За словами Кличка, міністр оборони Німеччини запевнив у подальшій підтримці України.

Борис Пісторіус наголосив, що підтримка української боротьби триватиме, бо Німеччина розуміє, що українці героїчно захищають не тільки свою землю, а й мир в усій Європі.

Мер Києва також повідомив, що Вестфальська мирна конференція присвячена 375-й річниці Вестфальського миру — одній з основоположних подій в європейській історії, з якою повʼязують також становлення таких головних принципів сучасних міжнародних відносин, як непорушність кордонів та невтручання у внутрішні справи інших країн.

Раніше повідомлялося, що під час візиту до Німеччини Віталій Кличко зустрівся в Берліні з канцлером Німеччини Олафом Шольцем та обговорив пришвидшення постачання в Україну далекобійних ракет Taurus.

Нагадаємо, сьогодні, 15 вересня стало відомо, що Віталій Кличко зустрівся з головою Єврокомісії Урсулою фон дер Ляєн у Берліні.

Нагадаємо, що 6 вересня Кличко обговорив з німецькими партнерами на онлайн-зустріч повоєнне відновлення аеропортів.