Про це повідомили у пресслужбі КМВА.

Зазначається, що він вирізняється не лише своїм масштабом, а й своєю автономністю та комфортом. Пункт незламності оснащений сімома генераторами, сукупною потужністю 2 МВт, які поєднані в одну мережу для забезпечення безперебійного електропостачання. В достатній кількості є власні запаси питної і технічної води. Тож навіть під час відсутності електроенергії тут продовжують працювати фуд-корти та кав’ярні.

«Тут є всі умови, де не тільки можна просто посидіти, підзарядити гаджети, а й є окремі зони дня роботи та навчання. Пункт оснащений телебаченням, де транслюється телемарафон «Єдині новини» аби люди залишалися поінформовані про події в країні. Для дітей в окремих локаціях включають мультфільми. Сюди можна приходити з домашніми улюбленцями. Також можна скористатися супутниковим інтернетом, який забезпечує мережа з семи Starlink», – зазначили у пресслужбі в КМВА.

Також для малят є чимала ігрова зона з іграшками, батутами.

«Пункт незламності розрахований на всі вікові категорії мешканців. В разі необхідності, «містечко незламності» може прийняти і в кілька разів більше мешканців Києва», – додали у КМВА.

Днями на Київщині у Бучі відкрили «юрту незламності».

Фото: Фейсбук