Київська міська військова адміністрація вітає усіх киян із Днем міста.

Про це йдеться у телеграм-каналі КМВА.

Київ для нас – економічний, політичний та духовний центр України, символ незламності для кожного українця. Це місто-герой, яке вистояло в часи Другої світової війни під навалою нацистів, а зараз вистояло і від рашистів.

Завдяки цьому ми можемо відзначити 1540 День народження Києва! І я вдячний усім, хто дає гідну відсіч російським окупантам”,  – зазначив керівник Київської міської військової адміністрації Микола Жирнов.

“Цьогоріч не буде “Пробігу під каштанами”, концерту на Майдані Незалежності та виставки квітів на Співочому полі, але обіцяємо – усе це ми зробимо разом у майбутньому”, – додав він.

В КМВА закликали жителів Києва не ігнорувати повітряних тривог та відразу прямувати в укриття.

Мер Києва Віталій Кличко також привітав киян та гостей столиці з Днем міста. Відеопривітання він оприлюднив на своєму Telegram-каналі.

«Київ… Старовинний і сучасний. Затишний і енергійний. Наше місто стоїть на пагорбах Дніпра вже 1540 років! Горде, нескорене, красиве. І ми разом робимо його ще кращим! Бо душа міста – це його люди! З Днем Києва, дорогі кияни! З Днем народження, наше улюблене місто! Слава Україні! Слава Києву!» – сказав Віталій Кличко.

Фото: Фейсбук