Про це повідомляє Yonhap.
«(Північна Корея – ред.) надала близько 11 000 військовослужбовців, ракети, 200 одиниць далекобійної артилерії і значну кількість боєприпасів, і існує ймовірність того, що (КНДР – ред.) надалі постачатиме війська, зброю і боєприпаси», — заявили в південнокорейському міністерстві на брифінгу для парламентського комітету з оборони.
Ані Москва, ані Пхеньян традиційно не коментували надання військової допомоги.
У відомстві також зазначили, що КНДР, як очікується, цього року подвоїть темпи розробки складних озброєнь, таких як атомні підводні човни, супутники-шпигуни і міжконтинентальні балістичні ракети на твердому паливі.
Щодо відносин Північної Кореї зі Сполученими Штатами Америки, південнокорейське міноборони заявило, що Пхеньян, схоже, намагається створити сприятливі для себе обставини для переговорів із Вашингтоном шляхом демонстрації жорсткої риторики та провокацій.
КНДР не відреагувала на заяву президента США Дональда Трампа про намір відновити відносини з лідером країни Кім Чен Ином. Замість цього вона провела ракетні випробування і повідомила про візит Кіма на базу з виробництва ядерних матеріалів, зазначили в оборонному відомстві.
Нагадаємо, 23 січня начальник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов заявив, що цього року Північна Корея передасть Росії ще 150 балістичних ракет малої дальності KN-23.