Про це повідомили в Офісі Генпрокурора.

Там розповіли, що його триматимуть під вартою 60 днів з альтернативною можливістю внести заставу у розмірі 140 мільйонів гривень.

“Колишній начальник Одеського ОТЦК та СП підозрюється у легалізації (відмиванні) майна, одержаного злочинним шляхом (ч. 3 ст. 27 ч. 3 ст. 209 КК України)”, – нагадали в Офісі Генпрокурора.

Під час досудового розслідування ДБР зібрало величезний власний масив доказової бази. Для повноцінного та неупередженого розслідування вивчались й повідомлення ЗМІ.

Встановлено, що після повномасштабного вторгнення за дорученням Борисова члени його родини придбали в Іспанії об’єкти нерухомості та автомобілі преміум класу. Водночас офіційний спільний дохід родини не покривав цих витрат.

У грудні 2023 року на підставі запиту Офісу Генпрокурора про міжнародну правову допомогу накладено арешт на майно одеського військкома в Іспанії – віллу та офісне приміщення. Також судом накладено арешт на 9 земельних ділянок, два будинки, одне домоволодіння, дві квартири та 1/3 квартири, 6 елітних автомобілів.

Нагадаємо, що радниця з комунікації Державного бюро розслідувань Тетяна Сап’ян заявила, що Служба зовнішньої розвідки допомагає ДБР виявити й підтвердити наявність активів у родини одеського ексвійськкома за кордоном.

Крім того, за короткий період часу, всього трохи більш як два місяці, слідство зібрало вже 40 томів матеріалів.