Про це повідомляє агентство Reuters з посиланням на двох людей, знайомих із ситуацією.

Як зазначило агентство, новий «дипломатичний поштовх» може знизити ризики збройного конфлікту. У команді Трампа розглядають прямий підхід, який би спирався на відносини, що вже є, як найкращий спосіб «розтопити лід».

За словами джерел журналістів, політичні дискусії є «мінливими», і новообраний президент не ухвалив ще жодних остаточних рішень.

Наразі невідомо, що Кім Чен Ин може запропонувати Трампу у відповідь. Зокрема, Північна Корея проігнорувала чотирирічні заклики президента США Джо Байдена розпочати переговори без попередніх умов.

«Ми вже зайшли так далеко, як тільки могли в переговорах зі Сполученими Штатами», — заявляв лідер КНДР минулого тижня у своєму виступі.

Reuters додає, що під час свого президентства у 2017−2021 роках Трамп провів три зустрічі з північнокорейським лідером: у Сінгапурі, Ханої та на корейському кордоні — вперше, коли Трамп ступив на територію КНДР. Їхня дипломатія не дала конкретних результатів, зазначили журналісти.

Джерела Reuters додали, що наразі незрозуміло, якою є початкова мета Трампа, його подальші політичні цілі також невідомі. Це питання може відійти на задній план перед більш нагальними зовнішньополітичними проблемами на Близькому Сході та в Україні.