Компанія закупила і передала понад 15 тисяч препаратів.

Про це повідомила компанія “Інтергал-Буд”.

У повідомленні зазначили, що нещодавно до «Інтергал-Буд» звернулись представники Обухівської районної військової адміністрації із запитом на надання допомоги у вигляді лікарських засобів та медичних виробів на потреби КНП «Васильківська БЛІП» ВМР, КНП БМР «Богуславська ЦЛ», КНП КМР «Кагарлицька багатопрофільна лікарня», КНП БМР «Богуславський ЦПМСД», а також військових частин А7107, А4117 та А7301.

Компанія на початку червня закупила і передала понад 15 тисяч препаратів.  Сприяння у придбанні лікарських засобів здійснили аптека «Біокон» та Олександр Яворський, президент групи компаній «Біокон».

«У цей непростий для усієї країни час важлива підтримка місцевих громад та військових з боку бізнесу, саме тому ми відгукнулись на запит про допомогу. Ліки, які було придбано компанією, будуть використані на потреби жителів Київщини та військовослужбовців ЗСУ», — зазначив Роман Льошенко, заступник генерального директора компанії «Інтергал-Буд», який був присутній на передачі гуманітарної допомоги.

Фото: Інтергал-Буд