До запуску застосунку чатбот був доступний лише онлайн, а тепер вийшов на iOS та Android.
В анонсі запуску Meta наголосили, що це лише перша версія застосунку, а її головна мета — зібрати відгуки користувачів.
Окрім стандартних відповідей на запитання, Meta AI може генерувати та редагувати зображення, підтримувати розмову та запам’ятовувати інформацію про користувача, наприклад його вподобання у музиці, або алергії.
Окрім цього, Meta AI інтегрований з іншими продуктами компанії, зокрема фейсбуком та інстаграмом, що дозволяє асистенту враховувати інформацію про користувача з його соцмереж.
У режимі бета-тестування також доступна функція full-duplex speech, при ввімкненні якої асистент переходить на більш живий стиль спілкування та генерує відповідь напряму замість того, щоб зачитувати текст.
Окрема вкладка у застосунку, Discover, відведена для взаємодії з іншими людьми — там користувачі можуть опублікувати приклади своїх запитів до асистента, а також побачити та спробувати запити інших.
Запити до асистента публікуються у стрічку лише з дозволу користувача.
Meta AI створено на основі Meta View, застосунку-компаньйона для смартокулярів Meta та Ray-Ban, тож функції керування ними отримало у ньому окрему вкладку. У деяких країнах розмову з асистентом також можна почати через окуляри.
Компанія також оновила версію ШІ-асистента для браузерів — Meta AI краще генерує зображення та має більше опцій їх редагування. Окрім цього, Meta тестує експорт/ імпорт документів та їх аналіз.
Наразі застосунки та вебверсія Meta AI недоступні в Україні.
Зазначимо, перші згадки про розробку ШІ-застосунку Meta з’явилися в медіа наприкінці лютого 2025 року, після чого голова OpenAI Сем Алтман пожартував, що у відповідь компанія має запустити власну соцмережу. Наприкінці квітня профільні видання повідомили, що OpenAI вже її розробляє: соцмережа компанії буде схожа на X Ілона Маска та конкуруватиме з ним, а також інстаграмом та фейсбуком Meta.