Мати з донькою тягали до квартири сміття та котів.

У київській багатоповерхівці на Харківському масиві жителі майже десять років страждали від квартири, з якої мешканці зробили звалище. Сусіди нічого не могли зробити, тільки труїли тарганів, що розбігалися звідти. Проте місяць тому власниці сміттєвої квартири не стало, а смітник залишився. Про це йшлося в сюжеті “Вікна-Новини”. 

Kyiv Media

За словами мешканців, з самого ранку вони змітають тарганів біля квартири зі сміттям. Адже протягом 10 років жінка з донькою зносили сміття до квартири. Через це у під’їзді постійно таргани та хробаки. “Ми затискаємо носа, біжимо до ліфта і підіймаємося до своєї квартири. Адже проходити повз неможливо”, – кажуть мешканці.

Kyiv Media

Наразі у квартирі проживає донька загиблої. За її словами, вона потрохи зносить сміття з квартири. Проте сусіди кажуть, що жінка нічого не прибирає, бо має 2 групу інвалідності ще з дитинства. Двері до квартири жінки на третьому поверсі не зачиняються, проте й відчинити їх через купу сміття не вдається.

Сусіди кажуть, що сміття у квартирі вже почало розкладатися і гнити. Крім того, у квартирі проживали коти, які ходили в туалет на підлогу та меблі.  Тиждень тому більшість котів відловили волонтери, проте все ж одна кішка залишилася.

Kyiv Media

За словами мешканців, через квартиру-звалище у будинку була пожежа та витік газу, але нещодавно її від’єднали від комунікацій через борги. Сусіди неодноразово зверталися до поліції та соціальних служб, проте ніхто нічого не зробив.

Kyiv Media

У ЖЕД кажуть, що виписували попередження власникам, щоб вони прибрали квартиру, але йти далі до суду не наважилися. Адже власники заборгували понад 20 тисяч гривень за комірне, тому єдиний вихід підписати договір, щоб ЖЕД вивіз сміття за окрему платню. “Якщо буде укладено договір і будуть відшкодування, то працівники ЖЕД все зроблять”, – зауважив Олександр Плотник, начальник ЖЕД.

Kyiv Media

Мешканці на такі умови не погоджуються, самі прибирати квартиру теж відмовилися і чекають на допомогу від комунальників. Та як пояснив експерт з питань ЖКГ Олег Попенко, комунальні служби не мають ніякого відношення до того, що відбувається у квартирі, адже це приватна власність. Тому мешканці або прибирають сміття, або продовжують страждати від неприємного сусідства.

Фото: скріншоти