Завершується реєстрація на безкоштовну навчальну програму.

Другий рік поспіль Фонд родини Богдана Гаврилишина у співпраці та за підтримки Українського культурного фонду реалізовує інтенсивне навчання проектному менеджменту для молоді на програмі «Креативна молодь змінить Україну». Про це повідомляє Національна кіностудія Довженка.

Програма «Креативна молодь змінить Україну» фінансується Фондом родини Богдана Гаврилишина.

Вона базується на міжнародних стандартах проектного менеджменту, методах дизайн-мислення та психологічних теоріях, які у комплексі дозволять їм створювати ціннісно-орієнтовані проекти, бути більш ефективними при реалізації своїх креативних ідей, знаходити партнерів та залучати фінанси, зробити свої проекти більш медійними та популярними.

«Навчання за програмою відбуватиметься впродовж 8 тижнів, починаючи з середини липня 2020 року. Формат навчання: двічі на тиждень у робочі дні з 19:00 до 21:00. Обов’язковий доступ до ПК та інтернету впродовж навчання, адже буде робота в групах та практика», – йдеться у повідомленні.

Участь може брати молодь віком 18-35 років з сектору культурних і креативних індустрій, а саме:

  • Організатори/організаторки фестивалів і заходів;
  • Менеджери/менеджерки креативних просторів;
  • Креативні підприємці/креативні підприємиці;
  • Інноватори/інноваторки у сфері культури;
  • Митці/мисткині;
  • Культурні менеджери/культурні менеджерки та куратори/кураторки.

Участь безкоштовна для відібраних на конкурсній основі учасників. Реєстрація триває до 23:00 6 липня за посиланням.

Нагадаємо, Фонд родини Богдана Гаврилишина — це благодійна організація, заснована у 2017 році дружиною та дітьми видатного українця, всесвітньо відомого економіста та візіонера, доктора Богдана Гаврилишина. Головною місією фонду є підтримка молодих змінотворців задля сталого розвитку ціннісно-орієнтованої України.

Фото: nachasi.com