Жінка на прогулянці знайшла крокодила. Вирішила, що це іграшка і поставила на пеньок для краси. Проте рептилія виявилась справжньою, але мертвою. Вона налякала мешканців столиці, а згодом і взагалі кудись зникла. Про це йшлося в сюжеті на каналі ТСН. 

Kyiv Media

На прогулянці Лідія Іванівна була разом з собакою, поміж будинками у траві побачила крокодила.

“Я пройшла туди, потім назад. Потім думаю, чого він буде тут лежати. Я покладу його на клумбі, буде краса в нас”, – розповіла жінка.

Kyiv Media

Вже неживу тварину, жінка поставила на пеньок як декорацію. Каже, що думала це просто іграшка. Однак інші мешканці будинків розгледіли в декорації справжнього крокодила. Люди шоковані, адже навколо лише житлові будинки. Та комусь така прикраса біля клумби взагалі не сподобалась, і мертвого крокодила скинули назад у траву.

Зоолог Кирило Суліма після огляду рептилії підтвердив, що це не іграшка, а справжній крокодил з ознаками виснаження.

Kyiv Media

“Він схожий на породу каймана Кюв’є”, – додав зоолог. За його словами, померла рептилія дні 3 тому, їй не вистачало їжі, а ще вона хворіла. Проте власники все ж намагалися лікувати крокодила.

“Видно такі невеличкі виразки, це скоріше за все грибкові ураження або опіки. Дуже важко сказати в таких умовах. Вони оброблені синькою, тобто ця тварина при житті проходила огляд і лікування у ветеринара”, – зазначив зоолог.

Kyiv Media

Чоловік каже, що рептилія могла загинути через неналежне поводження з нею. Заводити вдома екзотичних тварин законодавство України не забороняє. Проте треба отримати багато дозволів.

“Приватній особі отримати цей дозвіл дуже важко. Насправді таких тварин завозять контрабандою і продають тут. Тут їх розмножують і продають вже маленьких”, – зауважила експертка з екзотичних тварин Наталія Попова.

Kyiv Media

За словами Кирила Суліми, мертва тварина з середмістя Києва коштує приблизно 2 тисячі доларів. Мешканці будинку обурені, купити таку тварину грошей вистачило, а поховати нормально не знайшлося совісті.

Наразі мертву тварину зоолог забрав до ветеринарної клініки, там він стане науковим матеріалом для студентів.

Фото: скріншоти