Інсталяція розташована у Подільському районі на вулиці Олени Теліги.

Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко.

За його словами, інсталяцію з квітів «Привид Києва», створену в Подільському районі столиці на вулиці Олени Теліги, внесли до Національного реєстру рекордів України в номінації «Найбільша квітково-патріотична композиція».

Київ Media

«У цей складний для нашої країни час ми не забуваємо про охайний і гарний вигляд наших вулиць, парків та скверів. Київ завжди був зеленим містом. Містом парків. І ми продовжуємо його таким робити. Зокрема, щороку вирощуємо квіти для прикрашання вулиць і зелених зон столиці. А цієї весни в різних районах Києва з квітів створили близько трьох десятків патріотичних композицій. Я вдячний працівникам «Київзеленбуду», які облаштували ці локації, що символізують героїзм та незламність українців у боротьбі за нашу державу», – сказав Кличко.

Київ Media

 

Загалом для створення патріотичних композицій у Києві висадили 320 тисяч квітів. Усі вони були вирощені у теплицях та оранжереях районних підприємств, що входять до «Київзеленбуду». Окрім української символіки – як тризуб, прапори, вишиванки, рушники – були обрані також теми, що відображають сьогодення України.

«Колектив «Київзеленбуду» Подільського району створив композицію у вигляді легендарного «Привида Києва». Командування Повітряних Сил ЗСУ стверджує, що «Привид Києва» – це збірний образ пілотів 40-ї бригади тактичної авіації Повітряних Сил, які захищають небо столиці. Площа цього квітника 150 кв. м, розмір 10 м х 15 м, висадили тут 23,5 тисячі квітів. І саме ця композиція сьогодні внесена до Національного реєстру рекордів України в номінації «Найбільша квітково-патріотична композиція», – сказав Віталій Кличко.

Київ Media

Він також додав, що у Києві створені квіткові пано з зображення знаменитої марки з російським кораблем, літака «Мрія», за основу якого взятий дитячий малюнок, а також зображення матері, яка годує малюка в метро.

Фото: КМДА