Міністерство культури та інформаційної політики внесло будівлю "Квіти України", що розташована в Києві, до реєстру державних пам'яток, що забороняє її руйнування або перебудову.

Про це міністр Олександр Ткаченко повідомив у Telegram.

“Маю чудову новину для киян.  Щойно підписав наказ про внесення будинку “Квітів України” до реєстру державних пам’яток. Тепер Квіти – офіційно є пам’яткою архітектури, монументального мистецтва місцевого значення”, – йдеться в повідомленні.

За його словами, будівлі надано охоронний статус, і це означає, що її тепер не можна зруйнувати або перебудувати. Ткаченко подякував киянам за небайдужість та готовність відстоювати історичний вигляд міста.

У липні в центрі Києва на вулиці Січових Стрільців почали зносити модерністичний фасад навчально-методичного павільйону “Квіти України”. Згодом Шевченківський районний суд Києва заборонив власнику будівлі демонтаж на час судового процесу щодо порушення немайнових авторських прав архітектора.

На початку серпня Департамент охорони культурної спадщини КМДА своїм наказом вніс будівлю “Квіти України” до Переліку об’єктів культурної спадщини Києва.

Фото: Фейсбук