Про це повідомляє агентство Reuters.

Міністерство внесло компанію General Atomics Aeronautical Systems до списку ненадійних суб’єктів, заявивши, що вона продавала зброю Тайваню, йдеться в заяві. До нього також потрапила General Dynamics Land Systems й Boeing Defense, Space & Security.

Відомство заявило, що вищому керівництву всіх трьох компаній заборонено в’їзд до Китаю, а їхні дозволи на роботу будуть анульовані разом з дозволами на перебування і проживання, а відповідні заявки, які вони подають, не будуть схвалені.

Загострення на Далекому Сході: розвідка США переконана, що Китай готує вторгнення

Нагадаємо, у понеділок Лай Цінде склав присягу як президент Тайваню, ознаменувавши початок історичного третього терміну поспіль для керівної на острові Демократичної прогресивної партії, яка відстоювала демократію всупереч рокам зростальних загроз з боку авторитарного Китаю.

А розвідка США вважає, що Пекін готується захопити Тайвань силою, але поки віддає перевагу мирному “возз’єднанню”. На початку травня представники американської розвідки заявили, що Росія та Китай почали тісніше співпрацювати у військових питаннях, включаючи можливе вторгнення на Тайвань.

За нещодавніми оцінками Пентагону, Китай нападе на Тайвань до 2027 року.